14 lutego 2016

Walentynkowe paznokcie w nieco innym wydaniu ❤ + premiera kanału na Vine


A co w nich innego? Nie da się ukryć, że zdecydowanie daleko im od typowych różowo-czerowono-serduszkowych zdobień. I to wcale nie jest tak, że nie lubię walentynek. :) Po prostu w tym roku mocno zainspirowała mnie kartka walentynkowa, której motyw postanowiłam przenieść na paznokcie. Chodźcie sprawdzić co i jak, a dodatkowo w poście czeka na Was premiera mojego VINE'owego kanału! ❤

1 lutego 2016

Serduszkowo-szklane zdobienie z lakierem Sensique i płytką BP-61


No i mamy luty! A ja mam dla Was do pokazania cudowny lakier i paznokcie, które można nazwać pre-walentynkowymi. :) Jeśli jesteście ciekawi, jakim lakierem możemy uzyskać efekt zbliżony do tzw. "glass nails" to zaglądajcie prędko i sprawdzajcie! A do tego zakochana płytka z BornPrettyStore. Czego chcieć więcej? :)

10 stycznia 2016

Sztuka Andy'ego Warhola z płytką hehe 008



Witajcie po raz pierwszy w nowym roku! :) Mam nadzieję,że 2016 będzie dla nas wszystkich dobry. Zamierzam również intensywnie reaktywować mojego bloga, który choć cały czas funkcjonuje to często staje się królem ciszy. ;) A na początek przygotowałam artystyczne mani! Andy Warhol na paznokciach - czy muszę pisać coś więcej? Chyba nie... :)) Zapraszam!

13 grudnia 2015

Sweterki na paznokciach w pięciu prostych krokach


sweterkowe paznokcie

Dzisiaj witam Was zimowo (chociaż za oknem stuprocentowa jesień) i całkiem przedświątecznie. :) A do zaoferowania na ten ponury dzień mam dla Was sweterkowe paznokcie. Mój zeszłoroczny post z takim zdobieniem króluje we wszelkich statystykach na blogu a wiele odwiedzających zastanawia się jak zrobić sweterkowe paznokcie zwykłymi lakierami - dlatego przychodzę z tutorialem krok po kroku! Ciekawskich zapraszam do dalszej części posta. :)

15 listopada 2015

Trójkąty w szarości z płytką BP-77


Hej! Dzisiaj będzie o jednej z moich ostatnich nowości z BornPrettyStore. Jak tylko zobaczyłam tę płytkę, to wiedziałam, że będzie moja. :) Znajdujące się na niej wzory są niestandardowe i dają ogrom możliwości do tworzenia paznokciowych szaleństw. Jesteście ciekawi, prawda? :)

29 października 2015

Organizer na płytki do stempli


Obiecanki-cacanki, miał być powrót a tu cisza. :( Ale teraz mam tyle nowości, które chcę Wam pokazać, że mam nadzieję na ogromną mobilizację i motywację z mojej strony do pisania nowych postów. :D Dzisiaj robię pierwszy krok, a post będzie nieco inny niż zazwyczaj, bo niepaznokciowy - pokażę Wam mój pierwszy organizer na płytki. Czy okazał się przydatnym gadżetem przeczytacie poniżej.

11 października 2015

Paznokciowi królowie minionego lata - KONKURS :)


Cześć misie :) dzisiaj chciałam tylko krótko zaprosić Was na konkurs, który aktualnie trwa na moim Facebooku. Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej - zapraszam... :)

24 września 2015

Owocowy powiew lata


Cześć! Cały czas tu 'wracam' i wrócić na dłużej coś nie mogę. :( :D Tym razem mam kilka blogowych planów i trochę zaległych zdjęć, więc motywuję się maksymalnie i będę działać! A dzisiaj, jako że lato niestety dobiegło/dobiega końca, pokażę Wam jeszcze wakacyjny i owocowy mani. Lubicie truskawki? Z pewnością ;) Także chodźcie po więcej, zapraszam! 

7 września 2015

Ptaszki w piórach z płytką BP-75


Cześć Wam! :) Tak jak wspomniałam ostatnio, mam dla Was dzisiaj ostatnią już recenzję produktu z paczki od bornprettystore. Nikogo nie powinien dziwić fakt, iż jest to kolejna płytka... Tak, tak totalnie wkręciłam się w stemplowanie! :)  A dzisiaj pokazuję moje ulubione zdobienie ostatniego czasu - zapraszam.

31 sierpnia 2015

Złota Afryka


Gonią mnie jeszcze dwie recenzje - ta jest jedną z nich i mam nadzieję, że do końca tygodnia się wyrobię. :) Tym razem na tapecie płytka, która urzekła mnie najbardziej i od pierwszego wejrzenia. Praktycznie każdy wzór jest intrygujący i może zostać ciekawie wykorzystany. Chodźcie na moją małą Afrykę w złocie! 

22 sierpnia 2015

Hawaje na paznokciach!


Hej hej! Dzisiaj mam dla Was prawdziwe hawaje na paznokciach. :) Idealnie wpisują się w panującą w ostatnim czasie aurę i temperaturę w naszym kraju. Chyba nie ma bardziej wakacyjnego motywu od palm i flamingów, prawda? ;) 

7 sierpnia 2015

Płytka BPL-023 i ananasy


Ufff! Witam Was w ten (kolejny) upalny dzień. Mam nadzieję, że jakoś sobie radzicie z tym gorącem. :) Jako że aktualnie lato mamy piękne, pokazuję Wam szybko wakacyjne paznokcie wykonane z pomocą nowej płytki BPL-023, którą wybrałam jako jedną z trzech do testowania w ramach współpracy ze sklepem. Zapraszam na ananasy! 

31 lipca 2015

Powrót! Miętowo-turkusowe ombre


Witajcie kochani! Zdaję sobie sprawę, że po raz kolejny chwilę mnie tu nie było... Poprzedni powrót coś mi się nie udał ;) czasami tak już jest, to był dla mnie mega intensywny czas. Liczę jednak na to, że chociaż część z Was o mnie nie zapomniała i chętnie zobaczycie dzisiejszy post. A w nim paznokcie, które idealnie wpisują się w moje ostatnie paznokciowe gusta i klimaty. :D Zapraszam!

19 czerwca 2015

Inspirowane...wiosennym kalendarzem


Cześć,cześć kochani! To mój pierwszy post w czerwcu... Mam nadzieję,że o mnie nie zapomnieliście, a tłumaczyć będę się pod koniec wpisu. :D Tymczasem zapraszam na wiosenny, kolorowy post z serii inspirowanych wpisów - tym razem inspiracją jest (słodziakowy :D) kalendarz! I ręczne malunki, które z racji zakochania się w stemplowaniu pojawiają się tu zdecydowanie rzadziej i za rzadko! Zapraszam :)

31 maja 2015

Ptasia płytka BP-58


Udało mi się zdążyć z jeszcze jednym postem w maju,tak jest! :) Będzie to coś wiosenno-letniego, więc idealnie wpisuje się w aktualną aurę. Zapraszam na ptasi post! 

26 maja 2015

Wiatraczki z płytki BP-51 ♥


Czas ucieka zbyt szybko, ale jestem! Tym razem z lekkim, wiosennym zdobieniem. Bohaterem wpisu, zgodnie z tytułem posta będzie płytka BP-51 ze sklepu Born Pretty - to mój ostatni przetestowany produkt, który mam Wam do pokazania. Zarazem jest to moje ulubione zdobienie ostatnich czasów. Zapraszam :))

17 maja 2015

Biel,czerń i... złoto. Czyli jak sprawdził się u mnie złoty lakier do stempli z BPS.


Tak jak wspomniałam w poprzednim poście, nie zwalniam i zapraszam Was na recenzję następnego produktu ze sklepu Born Pretty. Jak widzicie, kolejnym wybranym przeze mnie produktem jest złoty lakier do stempli. Brakowało takowego w mojej kolekcji, dlatego też nie zastanawiałam się długo i z zadowoleniem przyjęłam go w swoje ramiona (a raczej paznokcie ;)). W poście znajdziecie więcej informacji na temat tego gagatka oraz test lakieru w dwóch wersjach kolorystycznych. No to zaczynamy! ➡

10 maja 2015

Test złotych ćwieków z Bornprettystore


Cześć,cześć kochani! :) Tak jak obiecałam ostatnio na moim fanpage'u - wracam! I od razu zabieram się za recenzję moich ostatnich produktów z BPS, które dostałam w ramach współpracy. Na pierwszy ogień idą dzisiaj złote ćwieki - niestety, niespecjalnie jestem zadowolona z tego produktu... Chcecie wiedzieć dlaczego? Zapraszam. :)

23 kwietnia 2015

Liściasty ORLY Glowstick


Heloł! Wiosna nareszcie zawitała do Nas i mam nadzieję, że już nie będzie robić żadnych numerów! Jakiś czas temu, podczas pochmurnych dni, postanowiłam umilić sobie aurę i stworzyłam wiosenno - letnie mani. Oprócz listkowego wzoru, który uwielbiam, na paznokciach wylądował cudny neonowy lakier! Sprawdźcie to :)

18 kwietnia 2015

Wyniki urodzinowego rozdania :)


Cześć cześć! Dzisiaj ostatni dzień na ogłoszenie wyników w mojej urodzinowej zabawie! Jak zwykle na ostatnią chwilę. :D Nie przedłużając, wszystkich ciekawych zapraszam.