A co w nich innego? Nie da się ukryć, że zdecydowanie daleko im od typowych różowo-czerowono-serduszkowych zdobień. I to wcale nie jest tak, że nie lubię walentynek. :) Po prostu w tym roku mocno zainspirowała mnie kartka walentynkowa, której motyw postanowiłam przenieść na paznokcie. Chodźcie sprawdzić co i jak, a dodatkowo w poście czeka na Was premiera mojego VINE'owego kanału! ❤
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą stemple. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą stemple. Pokaż wszystkie posty
14 lutego 2016
1 lutego 2016
Serduszkowo-szklane zdobienie z lakierem Sensique i płytką BP-61
No i mamy luty! A ja mam dla Was do pokazania cudowny lakier i paznokcie, które można nazwać pre-walentynkowymi. :) Jeśli jesteście ciekawi, jakim lakierem możemy uzyskać efekt zbliżony do tzw. "glass nails" to zaglądajcie prędko i sprawdzajcie! A do tego zakochana płytka z BornPrettyStore. Czego chcieć więcej? :)
10 stycznia 2016
Sztuka Andy'ego Warhola z płytką hehe 008
Witajcie po raz pierwszy w nowym roku! :) Mam nadzieję,że 2016 będzie dla nas wszystkich dobry. Zamierzam również intensywnie reaktywować mojego bloga, który choć cały czas funkcjonuje to często staje się królem ciszy. ;) A na początek przygotowałam artystyczne mani! Andy Warhol na paznokciach - czy muszę pisać coś więcej? Chyba nie... :)) Zapraszam!
15 listopada 2015
Trójkąty w szarości z płytką BP-77
Hej! Dzisiaj będzie o jednej z moich ostatnich nowości z BornPrettyStore. Jak tylko zobaczyłam tę płytkę, to wiedziałam, że będzie moja. :) Znajdujące się na niej wzory są niestandardowe i dają ogrom możliwości do tworzenia paznokciowych szaleństw. Jesteście ciekawi, prawda? :)
24 września 2015
Owocowy powiew lata
Cześć! Cały czas tu 'wracam' i wrócić na dłużej coś nie mogę. :( :D Tym razem mam kilka blogowych planów i trochę zaległych zdjęć, więc motywuję się maksymalnie i będę działać! A dzisiaj, jako że lato niestety dobiegło/dobiega końca, pokażę Wam jeszcze wakacyjny i owocowy mani. Lubicie truskawki? Z pewnością ;) Także chodźcie po więcej, zapraszam!
7 września 2015
Ptaszki w piórach z płytką BP-75
Cześć Wam! :) Tak jak wspomniałam ostatnio, mam dla Was dzisiaj ostatnią już recenzję produktu z paczki od bornprettystore. Nikogo nie powinien dziwić fakt, iż jest to kolejna płytka... Tak, tak totalnie wkręciłam się w stemplowanie! :) A dzisiaj pokazuję moje ulubione zdobienie ostatniego czasu - zapraszam.
31 sierpnia 2015
Złota Afryka
Gonią mnie jeszcze dwie recenzje - ta jest jedną z nich i mam nadzieję, że do końca tygodnia się wyrobię. :) Tym razem na tapecie płytka, która urzekła mnie najbardziej i od pierwszego wejrzenia. Praktycznie każdy wzór jest intrygujący i może zostać ciekawie wykorzystany. Chodźcie na moją małą Afrykę w złocie!
7 sierpnia 2015
Płytka BPL-023 i ananasy
Ufff! Witam Was w ten (kolejny) upalny dzień. Mam nadzieję, że jakoś sobie radzicie z tym gorącem. :) Jako że aktualnie lato mamy piękne, pokazuję Wam szybko wakacyjne paznokcie wykonane z pomocą nowej płytki BPL-023, którą wybrałam jako jedną z trzech do testowania w ramach współpracy ze sklepem. Zapraszam na ananasy!
31 lipca 2015
Powrót! Miętowo-turkusowe ombre
Witajcie kochani! Zdaję sobie sprawę, że po raz kolejny chwilę mnie tu nie było... Poprzedni powrót coś mi się nie udał ;) czasami tak już jest, to był dla mnie mega intensywny czas. Liczę jednak na to, że chociaż część z Was o mnie nie zapomniała i chętnie zobaczycie dzisiejszy post. A w nim paznokcie, które idealnie wpisują się w moje ostatnie paznokciowe gusta i klimaty. :D Zapraszam!
31 maja 2015
Ptasia płytka BP-58
Udało mi się zdążyć z jeszcze jednym postem w maju,tak jest! :) Będzie to coś wiosenno-letniego, więc idealnie wpisuje się w aktualną aurę. Zapraszam na ptasi post!
26 maja 2015
Wiatraczki z płytki BP-51 ♥
Czas ucieka zbyt szybko, ale jestem! Tym razem z lekkim, wiosennym zdobieniem. Bohaterem wpisu, zgodnie z tytułem posta będzie płytka BP-51 ze sklepu Born Pretty - to mój ostatni przetestowany produkt, który mam Wam do pokazania. Zarazem jest to moje ulubione zdobienie ostatnich czasów. Zapraszam :))
17 maja 2015
Biel,czerń i... złoto. Czyli jak sprawdził się u mnie złoty lakier do stempli z BPS.
Tak jak wspomniałam w poprzednim poście, nie zwalniam i zapraszam Was na recenzję następnego produktu ze sklepu Born Pretty. Jak widzicie, kolejnym wybranym przeze mnie produktem jest złoty lakier do stempli. Brakowało takowego w mojej kolekcji, dlatego też nie zastanawiałam się długo i z zadowoleniem przyjęłam go w swoje ramiona (a raczej paznokcie ;)). W poście znajdziecie więcej informacji na temat tego gagatka oraz test lakieru w dwóch wersjach kolorystycznych. No to zaczynamy! ➡
10 maja 2015
Test złotych ćwieków z Bornprettystore
Cześć,cześć kochani! :) Tak jak obiecałam ostatnio na moim fanpage'u - wracam! I od razu zabieram się za recenzję moich ostatnich produktów z BPS, które dostałam w ramach współpracy. Na pierwszy ogień idą dzisiaj złote ćwieki - niestety, niespecjalnie jestem zadowolona z tego produktu... Chcecie wiedzieć dlaczego? Zapraszam. :)
23 kwietnia 2015
Liściasty ORLY Glowstick
Heloł! Wiosna nareszcie zawitała do Nas i mam nadzieję, że już nie będzie robić żadnych numerów! Jakiś czas temu, podczas pochmurnych dni, postanowiłam umilić sobie aurę i stworzyłam wiosenno - letnie mani. Oprócz listkowego wzoru, który uwielbiam, na paznokciach wylądował cudny neonowy lakier! Sprawdźcie to :)
14 kwietnia 2015
Francja elegancja i confetti!
Hejo hej! To dopiero pierwszy post kwietnia... niedobrze! Mam dla Was jednak dzisiaj nową płytkę, w francuskim stylu. Natomiast mani wykonane z jej pomocą to połączenie elegancji i odrobiny niebieskiego szaleństwa z pięknym brokatowym lakierem. Lubię to! :)
31 marca 2015
Kolorowy Mind Blown
Cześć kochani! Na ostatnią chwilę wyrabiam się z jeszcze marcowym postem. Marzec był ciężki, na blogu trochę cichosza, ale dzisiaj chcę pokazać Wam coś pozytywnego. :) Za oknem raczej zima a u mnie dzisiaj kolorowo i op-artowo! Zapraszam :)
20 marca 2015
Azteki w neonach
Ostatnio niestety strasznie zaniedbuje bloga...Ale jak już jestem to z czymś fajnym! :) W styczniu zamówiłam swoje pierwsze płytki z MoYou, a przyczyniła się do tego darmowa przesyłka, która normalnie jest całkiem droga. Jakie oni mają wzory... ♥ :D Wybór był ogromnie trudny, ale się udało! Tym razem pokazuję Wam płytkę z kolekcji EXPLORER. Zapraszam :)
8 marca 2015
Pepitka!
Cześć kochani! Trochę się dzisiaj zdziwiłam, jak zorientowałam się, że już 8 marca a na blogu taka cisza! Czas ostatnio leci zdecydowanie za szybko... Ale wiosna tuż, tuż - z czego można się tylko cieszyć! :) A w dzisiejszym poście pepitkowe paznokcie. Uwielbiam ten wzór,a Wy? Mam nadzieję, że też!
28 lutego 2015
Dwa wzory z jednej płytki BP-31
Hej,hej! No i już mamy ostatni dzień lutego... Czas leci jak szalony! Udało mi się jeszcze wyrobić z postem w lutym, z ostatnim zdobieniem wykonanym płytką z ostatniej paczki z BornPrettyStore. I tak oto dzisiaj pojawi się wakacyjna płytka BP-31. :)
15 lutego 2015
Miłosne bazgroły z MoYou ♥
Dzisiejszy post miał się pojawić wczoraj w ramach
walentynek, jednak mój aparat odmówił posłuszeństwa... Ale lepiej późno niż
wcale, więc przychodzę do Was z pościkiem pełnym miłości, jednak w innym
wydaniu. Tym razem, moje walentynki na paznokciach inspirowane są czasami szkolnych
miłości :D ... bo kto z Nas nie bazgrał po ostatnich stronach i marginesach w swoich zeszytach? ♥
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Etykietowa chmurka
zdobienie
(88)
nail art
(72)
stemplowanie
(30)
stemple
(23)
współpraca
(21)
płytka
(20)
piaskowy
(13)
gradient
(11)
stempelki
(9)
piórko
(8)
stempel
(7)
inspiracja
(6)
naklejki wodne
(5)
pastelowy
(5)
seche vite
(5)
ornamenty
(4)
ombre
(3)
paski
(3)
piórka
(3)
ptaszki
(3)
recenzja
(3)
sweterek
(3)
walentynki
(3)
święta
(3)
holograficzny
(2)
inspirowane
(2)
sweterkowe
(2)
tasiemka
(2)
świąteczne
(2)
negative space
(1)



















