Pokazywanie postów oznaczonych etykietą stemple. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą stemple. Pokaż wszystkie posty

14 lutego 2016

Walentynkowe paznokcie w nieco innym wydaniu ❤ + premiera kanału na Vine


A co w nich innego? Nie da się ukryć, że zdecydowanie daleko im od typowych różowo-czerowono-serduszkowych zdobień. I to wcale nie jest tak, że nie lubię walentynek. :) Po prostu w tym roku mocno zainspirowała mnie kartka walentynkowa, której motyw postanowiłam przenieść na paznokcie. Chodźcie sprawdzić co i jak, a dodatkowo w poście czeka na Was premiera mojego VINE'owego kanału! ❤

1 lutego 2016

Serduszkowo-szklane zdobienie z lakierem Sensique i płytką BP-61


No i mamy luty! A ja mam dla Was do pokazania cudowny lakier i paznokcie, które można nazwać pre-walentynkowymi. :) Jeśli jesteście ciekawi, jakim lakierem możemy uzyskać efekt zbliżony do tzw. "glass nails" to zaglądajcie prędko i sprawdzajcie! A do tego zakochana płytka z BornPrettyStore. Czego chcieć więcej? :)

10 stycznia 2016

Sztuka Andy'ego Warhola z płytką hehe 008



Witajcie po raz pierwszy w nowym roku! :) Mam nadzieję,że 2016 będzie dla nas wszystkich dobry. Zamierzam również intensywnie reaktywować mojego bloga, który choć cały czas funkcjonuje to często staje się królem ciszy. ;) A na początek przygotowałam artystyczne mani! Andy Warhol na paznokciach - czy muszę pisać coś więcej? Chyba nie... :)) Zapraszam!

15 listopada 2015

Trójkąty w szarości z płytką BP-77


Hej! Dzisiaj będzie o jednej z moich ostatnich nowości z BornPrettyStore. Jak tylko zobaczyłam tę płytkę, to wiedziałam, że będzie moja. :) Znajdujące się na niej wzory są niestandardowe i dają ogrom możliwości do tworzenia paznokciowych szaleństw. Jesteście ciekawi, prawda? :)

24 września 2015

Owocowy powiew lata


Cześć! Cały czas tu 'wracam' i wrócić na dłużej coś nie mogę. :( :D Tym razem mam kilka blogowych planów i trochę zaległych zdjęć, więc motywuję się maksymalnie i będę działać! A dzisiaj, jako że lato niestety dobiegło/dobiega końca, pokażę Wam jeszcze wakacyjny i owocowy mani. Lubicie truskawki? Z pewnością ;) Także chodźcie po więcej, zapraszam! 

7 września 2015

Ptaszki w piórach z płytką BP-75


Cześć Wam! :) Tak jak wspomniałam ostatnio, mam dla Was dzisiaj ostatnią już recenzję produktu z paczki od bornprettystore. Nikogo nie powinien dziwić fakt, iż jest to kolejna płytka... Tak, tak totalnie wkręciłam się w stemplowanie! :)  A dzisiaj pokazuję moje ulubione zdobienie ostatniego czasu - zapraszam.

31 sierpnia 2015

Złota Afryka


Gonią mnie jeszcze dwie recenzje - ta jest jedną z nich i mam nadzieję, że do końca tygodnia się wyrobię. :) Tym razem na tapecie płytka, która urzekła mnie najbardziej i od pierwszego wejrzenia. Praktycznie każdy wzór jest intrygujący i może zostać ciekawie wykorzystany. Chodźcie na moją małą Afrykę w złocie! 

7 sierpnia 2015

Płytka BPL-023 i ananasy


Ufff! Witam Was w ten (kolejny) upalny dzień. Mam nadzieję, że jakoś sobie radzicie z tym gorącem. :) Jako że aktualnie lato mamy piękne, pokazuję Wam szybko wakacyjne paznokcie wykonane z pomocą nowej płytki BPL-023, którą wybrałam jako jedną z trzech do testowania w ramach współpracy ze sklepem. Zapraszam na ananasy! 

31 lipca 2015

Powrót! Miętowo-turkusowe ombre


Witajcie kochani! Zdaję sobie sprawę, że po raz kolejny chwilę mnie tu nie było... Poprzedni powrót coś mi się nie udał ;) czasami tak już jest, to był dla mnie mega intensywny czas. Liczę jednak na to, że chociaż część z Was o mnie nie zapomniała i chętnie zobaczycie dzisiejszy post. A w nim paznokcie, które idealnie wpisują się w moje ostatnie paznokciowe gusta i klimaty. :D Zapraszam!

31 maja 2015

Ptasia płytka BP-58


Udało mi się zdążyć z jeszcze jednym postem w maju,tak jest! :) Będzie to coś wiosenno-letniego, więc idealnie wpisuje się w aktualną aurę. Zapraszam na ptasi post! 

26 maja 2015

Wiatraczki z płytki BP-51 ♥


Czas ucieka zbyt szybko, ale jestem! Tym razem z lekkim, wiosennym zdobieniem. Bohaterem wpisu, zgodnie z tytułem posta będzie płytka BP-51 ze sklepu Born Pretty - to mój ostatni przetestowany produkt, który mam Wam do pokazania. Zarazem jest to moje ulubione zdobienie ostatnich czasów. Zapraszam :))

17 maja 2015

Biel,czerń i... złoto. Czyli jak sprawdził się u mnie złoty lakier do stempli z BPS.


Tak jak wspomniałam w poprzednim poście, nie zwalniam i zapraszam Was na recenzję następnego produktu ze sklepu Born Pretty. Jak widzicie, kolejnym wybranym przeze mnie produktem jest złoty lakier do stempli. Brakowało takowego w mojej kolekcji, dlatego też nie zastanawiałam się długo i z zadowoleniem przyjęłam go w swoje ramiona (a raczej paznokcie ;)). W poście znajdziecie więcej informacji na temat tego gagatka oraz test lakieru w dwóch wersjach kolorystycznych. No to zaczynamy! ➡

10 maja 2015

Test złotych ćwieków z Bornprettystore


Cześć,cześć kochani! :) Tak jak obiecałam ostatnio na moim fanpage'u - wracam! I od razu zabieram się za recenzję moich ostatnich produktów z BPS, które dostałam w ramach współpracy. Na pierwszy ogień idą dzisiaj złote ćwieki - niestety, niespecjalnie jestem zadowolona z tego produktu... Chcecie wiedzieć dlaczego? Zapraszam. :)

23 kwietnia 2015

Liściasty ORLY Glowstick


Heloł! Wiosna nareszcie zawitała do Nas i mam nadzieję, że już nie będzie robić żadnych numerów! Jakiś czas temu, podczas pochmurnych dni, postanowiłam umilić sobie aurę i stworzyłam wiosenno - letnie mani. Oprócz listkowego wzoru, który uwielbiam, na paznokciach wylądował cudny neonowy lakier! Sprawdźcie to :)

14 kwietnia 2015

Francja elegancja i confetti!


Hejo hej! To dopiero pierwszy post kwietnia... niedobrze! Mam dla Was jednak dzisiaj nową płytkę, w francuskim stylu. Natomiast mani wykonane z jej pomocą to połączenie elegancji i odrobiny niebieskiego szaleństwa z pięknym brokatowym lakierem. Lubię to! :)

31 marca 2015

Kolorowy Mind Blown


Cześć kochani! Na ostatnią chwilę wyrabiam się z jeszcze marcowym postem. Marzec był ciężki, na blogu trochę cichosza, ale dzisiaj chcę pokazać Wam coś pozytywnego. :) Za oknem raczej zima a u mnie dzisiaj kolorowo i op-artowo! Zapraszam :)

20 marca 2015

Azteki w neonach


Ostatnio niestety strasznie zaniedbuje bloga...Ale jak już jestem to z czymś fajnym! :) W styczniu zamówiłam swoje pierwsze płytki z MoYou, a przyczyniła się do tego darmowa przesyłka, która normalnie jest całkiem droga. Jakie oni mają wzory... ♥ :D Wybór był ogromnie trudny, ale się udało! Tym razem pokazuję Wam płytkę z kolekcji EXPLORER. Zapraszam :)

8 marca 2015

Pepitka!


Cześć kochani! Trochę się dzisiaj zdziwiłam, jak zorientowałam się, że już 8 marca a na blogu taka cisza! Czas ostatnio leci zdecydowanie za szybko... Ale wiosna tuż, tuż - z czego można się tylko cieszyć! :) A w dzisiejszym poście pepitkowe paznokcie. Uwielbiam ten wzór,a Wy? Mam nadzieję, że też!

28 lutego 2015

Dwa wzory z jednej płytki BP-31


Hej,hej! No i już mamy ostatni dzień lutego... Czas leci jak szalony! Udało mi się jeszcze wyrobić z postem w lutym, z ostatnim zdobieniem wykonanym płytką z ostatniej paczki z BornPrettyStore. I tak oto dzisiaj pojawi się wakacyjna płytka BP-31. :)

15 lutego 2015

Miłosne bazgroły z MoYou ♥


Dzisiejszy post miał się pojawić wczoraj w ramach walentynek, jednak mój aparat odmówił posłuszeństwa... Ale lepiej późno niż wcale, więc przychodzę do Was z pościkiem pełnym miłości, jednak w innym wydaniu. Tym razem, moje walentynki na paznokciach inspirowane są czasami szkolnych miłości :D ... bo kto z Nas nie bazgrał po ostatnich stronach i marginesach w swoich zeszytach? ♥

Etykietowa chmurka