11 marca 2015

Mój blog ma rok! urodzinowe rozdanie :)Hej, hej kochani! Urodziny mojego bloga były już nieco ponad tydzień temu, jednak przygotowanie niespodzianki dla Was zajęło mi dłuższą chwilę. Mam jednak nadzieję, że mój mały upominek, który dla Was przygotowałam przypadnie Wam do gustu! Zapraszam po więcej szczegółów! ;)


Ciężko mi uwierzyć, że ten rok blogowania minął tak szybko! Strasznie się cieszę, że zdecydowałam się na ten krok i stworzyłam tu swoje małe miejsce, gdzie mogę podzielić się z Wami moimi paznokciowymi pomysłami. W ciągu całego roku napisałam prawie 100 postów, zyskałam grupę odbiorców i czytelników, którzy zajrzeli na mojego bloga już ponad 20 tysięcy razy!Strasznie Wam wszystkim dziękuję, bez Was nie miałoby to pewnie zbyt wiele sensu. :)  Poza tym, wzbogaciłam się o całą masę pięknych lakierów, poznałam kilka przesympatycznych lakieromaniaczek i trenowałam swoje zdolności. :) W związku z tym,postanowiłam zorganizować urodzinową zabawę, dzięki której do kogoś z Was trafi przygotowana przeze mnie nagroda.
A to moje skromne, urodzinowe mani. :) Jest niebiesko to raz, a dwa do zdobienia wykorzystałam właśnie wzór z płytki XIUYA-07, którą możecie wygrać w rozdaniu. 


NAGRODA:

Nagrodą są cztery lakiery oraz płytka do stempli. Wszystkie z nich są nowe i nieużywane. Na zdjęciach widzicie płytkę bez folii - jest to mój egzemplarz i chciałam pokazać Wam, jak wyglądają znajdujące się na niej wzory. Do wygrania jest nowa płytka z folią ochronną. Płytka ta to model XIUYA-07 zakupiona na e-bay'u, która jest wzorowana płytką MoYou. Do wygrania są również dwie lakierowe pary. 
Pierwsza z nich do duet lakierów Silcare, z serii The Garden Of Colour o pojemności 9 ml każdy. Pierwszy lakier z numerkiem 75 to emalia w kolorze błękitu z delikatnym, srebrnym shimmerem. Jaśniejszy z nich to mój ulubieniec - bardzo rozbielony błękit z nutą szarości o numerku 106. 
Druga para to miniaturki lakierów Orly o pojemności 5,3 ml. Neonowa pomarańcz z dodatkiem złoto-pomarańczowego shimmeru to lakier o nazwie ABLAZE. Natomiast jej ciemniejszy brat to granat, który ma w sobie mnóstwo drobinek, mieniących się jak żuk :D - nazwa tego lakieru to HIGH ON HOPE.SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ROZDANIA:

Żeby wziąć udział w zabawie musisz:

1. Być publicznym obserwatorem mojego bloga lub fanem na Facebooku
2. Podać swój adres e-mail (przez który poinformuję Cię o wygranej)

Spełnienie obu powyższych warunków i wypełnienie formularza zgłoszenia (na końcu posta) sprawia, że akceptujesz regulamin i bierzesz udział w zabawie.

Obserwacja mojego bloga lub fanpage'a na Facebooku to jedna szansa na wygraną w zabawie (jeśli zaobserwujesz mnie na obu kanałach, zyskasz dodatkową szansę). Jeśli chcesz zwiększyć swoje szansę możesz również opcjonalnie:

3. Udostępnić  informację  na blogu (banner) lub Facebooku (post) (+1 za każde udostępnienie)
4.Zaobserwować moje konto na Instagramie (+1)
5. Zaobserwować moje konto na Twitterze (+1)

banner:

REGULAMIN:
1.      Organizatorem rozdania i sponsorem nagród jest autorka bloga nailmouflage.blogspot.com.
2.      Rozdanie przeprowadzane jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i przepisami obowiązującego prawa.
3.      Rozdanie przeznaczone jest dla osób spełniających dwa obowiązkowe warunki: bycie publicznym obserwatorem bloga nailmouflage.blogspot.com lub fanem na Facebooku facebook.com/nailmouflage oraz podanie adresu e-mail poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
4.      Opcjonalnie, każdy z uczestników może spełnić dodatkowe warunki, które zwiększają jego szanse na wygraną. Każda dodatkowa aktywność to dodatkowa szansa na wygraną.
5.      Losowanie zwycięzcy odbędzie się spośród wszystkich osób, które spełniają warunki konieczne, opisane w punkcie 3 niniejszego regulaminu.
6.      Nagrody są nowe i zostały ufundowane przez organizatora na potrzeby rozdania.
7.      O wygranej zwycięzca zostanie powiadomiony mailowo. Pojawi się również post z ogłoszeniem wyników na blogu oraz Facebooku.
8.      Zgłoszenia do rozdania są przyjmowane od 11.03 do 11.04.2015 . Zgłoszenia po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
9.    Wyniki rozdania zostaną podane na blogu nailmouflage.blogspot.com w terminie do tygodnia od daty zakończenia przyjmowania zgłoszeń.
10.  Zgłaszając się do rozdania uczestnik wyraża zgodę na akceptację niniejszego regulaminu oraz na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr 133 pozycja 883).
11.  Po opublikowaniu informacji o wygranej oraz wysłaniu maila do zwycięzcy, ma on 3 dni na mailową odpowiedź, w której poda swoje dane do wysyłki nagrody. W przypadku braku kontaktu ze strony zwycięzcy, zostanie wylosowany następny zwycięzca.
12.  Po otrzymaniu danych do wysyłki, Organizator zastrzega sobie czas do 7 dni na nadanie przesyłki z nagrodami.
13.  Nagrody zostaną wysłane na koszt Organizatora. 
14.  Nagrody są przez Organizatora wysyłane tylko na terenie Polski.
15.  Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).
16. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu z koniecznością ogłoszenia ewentualnych zmian w powyższym poście.


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

Uff,udało się! Nie sądziłam, że przygotowanie rozdania to tyle formalności! Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałam, a wszystko będzie działać poprawnie. :) Ewentualne nieprawidłowości zgłaszajcie proszę w komentarzach lub mailowo: nailmouflage@gmail.com.

Jeszcze raz dziękuję za pierwszy wspólny rok w blogosferze i zapraszam do zabawy! :))


NAIL mouflage Ola Maczaluk

30 komentarzy:

 1. Miło mi, że będę pierwszą, która ma szansę złożyć Ci życzenia :))
  No więc tak sztampowo: STO LAT (blogowych;) !!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć
  jestem tu nowa dzięki koleżance z góry ;-)
  świetny blog, udział wziełam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego w blogowaniu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego! Mnóstwa inspiracji i wytrwałości w blogowaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! Życzę 100 lat blogowania i miliona pięknych lakierów w międzyczasie (nie na raz, co za dużo to niezdrowo :P)

  OdpowiedzUsuń
 6. O proszę, jak ten czas szybko leci, mi został niecały miesiąc do urodzin blogowych. Wszystkiego dobrego! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. wszystkiego naj z okazji pierwszej rocznicy :) profesjonalnie przygotowane rozdanie :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego naj :) Wysłałam zgłoszenie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Super! Już nie mogę sie doczekać rozwiązania konkursu! :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję!! i życzę jeszcze Tobie dłuuugich lat na blogu i 10x więcej odbiorców :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratulacje, biorę udział ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Wszystkiego najlepszego . Wysłałam zgłoszenie .

  OdpowiedzUsuń
 13. Wszystkiego Dobrego! Wytrwałości w dalszym blogowaniu! Zgłoszenie poszło! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 14. Poszło! Mani śliczne, choć nie przepadam jakoś szczególnie za niebieskimi zdobieniami na paznokciach. Życzę wielu owocnych lat blogowania :*

  OdpowiedzUsuń
 15. Zapraszam na bloga z konkursami/rozdaniami, możesz dodać także swój konkurs ; )
  http://blogowekonkursy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Dalszych blogowych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Wszystkiego najlepszego i jeszcze lepszej liczby czytelników :*

  OdpowiedzUsuń
 18. Wszystkiego najlepszego ♥ Super rozdanie ^^

  OdpowiedzUsuń
 19. Dalszych sukcesów :) I wysłane ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Dziękuje za wszystkie powyższe i baaardzo miłe komentarze i życzenia! <3

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do zostawiania komentarzy - chętnie przeczytam Wasze opinie lub wskazówki i z pewnością odwiedzę blogi moich gości. :)