Pokazywanie postów oznaczonych etykietą bornprettystore. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą bornprettystore. Pokaż wszystkie posty

14 lutego 2016

Walentynkowe paznokcie w nieco innym wydaniu ❤ + premiera kanału na Vine


A co w nich innego? Nie da się ukryć, że zdecydowanie daleko im od typowych różowo-czerowono-serduszkowych zdobień. I to wcale nie jest tak, że nie lubię walentynek. :) Po prostu w tym roku mocno zainspirowała mnie kartka walentynkowa, której motyw postanowiłam przenieść na paznokcie. Chodźcie sprawdzić co i jak, a dodatkowo w poście czeka na Was premiera mojego VINE'owego kanału! ❤

1 lutego 2016

Serduszkowo-szklane zdobienie z lakierem Sensique i płytką BP-61


No i mamy luty! A ja mam dla Was do pokazania cudowny lakier i paznokcie, które można nazwać pre-walentynkowymi. :) Jeśli jesteście ciekawi, jakim lakierem możemy uzyskać efekt zbliżony do tzw. "glass nails" to zaglądajcie prędko i sprawdzajcie! A do tego zakochana płytka z BornPrettyStore. Czego chcieć więcej? :)

15 listopada 2015

Trójkąty w szarości z płytką BP-77


Hej! Dzisiaj będzie o jednej z moich ostatnich nowości z BornPrettyStore. Jak tylko zobaczyłam tę płytkę, to wiedziałam, że będzie moja. :) Znajdujące się na niej wzory są niestandardowe i dają ogrom możliwości do tworzenia paznokciowych szaleństw. Jesteście ciekawi, prawda? :)

31 sierpnia 2015

Złota Afryka


Gonią mnie jeszcze dwie recenzje - ta jest jedną z nich i mam nadzieję, że do końca tygodnia się wyrobię. :) Tym razem na tapecie płytka, która urzekła mnie najbardziej i od pierwszego wejrzenia. Praktycznie każdy wzór jest intrygujący i może zostać ciekawie wykorzystany. Chodźcie na moją małą Afrykę w złocie! 

22 sierpnia 2015

Hawaje na paznokciach!


Hej hej! Dzisiaj mam dla Was prawdziwe hawaje na paznokciach. :) Idealnie wpisują się w panującą w ostatnim czasie aurę i temperaturę w naszym kraju. Chyba nie ma bardziej wakacyjnego motywu od palm i flamingów, prawda? ;) 

7 sierpnia 2015

Płytka BPL-023 i ananasy


Ufff! Witam Was w ten (kolejny) upalny dzień. Mam nadzieję, że jakoś sobie radzicie z tym gorącem. :) Jako że aktualnie lato mamy piękne, pokazuję Wam szybko wakacyjne paznokcie wykonane z pomocą nowej płytki BPL-023, którą wybrałam jako jedną z trzech do testowania w ramach współpracy ze sklepem. Zapraszam na ananasy! 

31 lipca 2015

Powrót! Miętowo-turkusowe ombre


Witajcie kochani! Zdaję sobie sprawę, że po raz kolejny chwilę mnie tu nie było... Poprzedni powrót coś mi się nie udał ;) czasami tak już jest, to był dla mnie mega intensywny czas. Liczę jednak na to, że chociaż część z Was o mnie nie zapomniała i chętnie zobaczycie dzisiejszy post. A w nim paznokcie, które idealnie wpisują się w moje ostatnie paznokciowe gusta i klimaty. :D Zapraszam!

26 maja 2015

Wiatraczki z płytki BP-51 ♥


Czas ucieka zbyt szybko, ale jestem! Tym razem z lekkim, wiosennym zdobieniem. Bohaterem wpisu, zgodnie z tytułem posta będzie płytka BP-51 ze sklepu Born Pretty - to mój ostatni przetestowany produkt, który mam Wam do pokazania. Zarazem jest to moje ulubione zdobienie ostatnich czasów. Zapraszam :))

17 maja 2015

Biel,czerń i... złoto. Czyli jak sprawdził się u mnie złoty lakier do stempli z BPS.


Tak jak wspomniałam w poprzednim poście, nie zwalniam i zapraszam Was na recenzję następnego produktu ze sklepu Born Pretty. Jak widzicie, kolejnym wybranym przeze mnie produktem jest złoty lakier do stempli. Brakowało takowego w mojej kolekcji, dlatego też nie zastanawiałam się długo i z zadowoleniem przyjęłam go w swoje ramiona (a raczej paznokcie ;)). W poście znajdziecie więcej informacji na temat tego gagatka oraz test lakieru w dwóch wersjach kolorystycznych. No to zaczynamy! ➡

10 maja 2015

Test złotych ćwieków z Bornprettystore


Cześć,cześć kochani! :) Tak jak obiecałam ostatnio na moim fanpage'u - wracam! I od razu zabieram się za recenzję moich ostatnich produktów z BPS, które dostałam w ramach współpracy. Na pierwszy ogień idą dzisiaj złote ćwieki - niestety, niespecjalnie jestem zadowolona z tego produktu... Chcecie wiedzieć dlaczego? Zapraszam. :)

23 kwietnia 2015

Liściasty ORLY Glowstick


Heloł! Wiosna nareszcie zawitała do Nas i mam nadzieję, że już nie będzie robić żadnych numerów! Jakiś czas temu, podczas pochmurnych dni, postanowiłam umilić sobie aurę i stworzyłam wiosenno - letnie mani. Oprócz listkowego wzoru, który uwielbiam, na paznokciach wylądował cudny neonowy lakier! Sprawdźcie to :)

8 marca 2015

Pepitka!


Cześć kochani! Trochę się dzisiaj zdziwiłam, jak zorientowałam się, że już 8 marca a na blogu taka cisza! Czas ostatnio leci zdecydowanie za szybko... Ale wiosna tuż, tuż - z czego można się tylko cieszyć! :) A w dzisiejszym poście pepitkowe paznokcie. Uwielbiam ten wzór,a Wy? Mam nadzieję, że też!

28 lutego 2015

Dwa wzory z jednej płytki BP-31


Hej,hej! No i już mamy ostatni dzień lutego... Czas leci jak szalony! Udało mi się jeszcze wyrobić z postem w lutym, z ostatnim zdobieniem wykonanym płytką z ostatniej paczki z BornPrettyStore. I tak oto dzisiaj pojawi się wakacyjna płytka BP-31. :)

22 lutego 2015

Ornamenty z BP-L007


Cześć,cześć :) przy niedzieli mam dla Was eleganckie, ornamentowe zdobienie, któremu towarzyszą moje ulubione kolory. Mam nadzieję,że dzisiejsze mani przypadnie Wam do gustu! No to c'mon ;)

8 lutego 2015

Piórka na neonie z płytką BP-18


Dobry wieczór! Dzisiaj przedstawię Wam nieśmiertelne połączenie neonów, czerni i.. brokatu. A do tego wszystkiego piękne stemple z płytki BP-18 z BornPrettyStore. :) Zapraszam!

11 stycznia 2015

Wibo Glamour Satin nr 1 + płytka BP-12


Hej! Kochani, dzisiaj zapraszam na szybki, stempelkowy post. Tym razem zobaczycie stemple na wszystkich moich paznokciach (!) co zdarza się rzadko. :D A do tego połączenie kolorów, które uwielbiam.. Mam nadzieję,że Wam również się spodoba! :)

30 grudnia 2014

Biało na... różowym!


Kolejnej porcji świątecznych zdobień nie będzie. :) W zamian za to pokażę Wam coś bardziej w wiosennym stylu. :D Po raz kolejny będą to stempelki... Tym razem z płytki w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia! Mam nadzieję, że Wam również się spodoba.

26 grudnia 2014

Świąteczne paznokcie vol. 2


Tak jak obiecałam - jeszcze w święta zapraszam na drugi odcinek świątecznych paznokci. Dzisiaj wersja całkiem klasyczna i na szybko. Ta druga cecha jest szczególnie ważna, kiedy brakuje czasu na cokolwiek, a co dopiero malowanie paznokci.. :D Zapraszam!

23 grudnia 2014

Świąteczne paznokcie vol. 1


Kochani, jeśli tak jak ja nie śpicie po nocach, bo macie jeszcze sporo przedświątecznej roboty to zapraszam na małą przerwę, a w ramach jej post ze świątecznymi paznokciami! Jako, że będę chciała pokazać Wam jeszcze swoje mani, dziś przedstawiam pierwszy odcinek zimowej serii. Mam nadzieję, że się Wam spodoba! :)

20 grudnia 2014

Złote serduszka z BPS


A na blogu znowu cisza... Bardzo Was przepraszam i jednocześnie zapraszam na słoneczny oraz zdecydowanie nieświąteczny post z paznokciami Poli. :D A w nim broszki z Bornprettystore. Zobaczcie sami!