A co w nich innego? Nie da się ukryć, że zdecydowanie daleko im od typowych różowo-czerowono-serduszkowych zdobień. I to wcale nie jest tak, że nie lubię walentynek. :) Po prostu w tym roku mocno zainspirowała mnie kartka walentynkowa, której motyw postanowiłam przenieść na paznokcie. Chodźcie sprawdzić co i jak, a dodatkowo w poście czeka na Was premiera mojego VINE'owego kanału! ❤
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą bornprettystore. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą bornprettystore. Pokaż wszystkie posty
14 lutego 2016
1 lutego 2016
Serduszkowo-szklane zdobienie z lakierem Sensique i płytką BP-61
No i mamy luty! A ja mam dla Was do pokazania cudowny lakier i paznokcie, które można nazwać pre-walentynkowymi. :) Jeśli jesteście ciekawi, jakim lakierem możemy uzyskać efekt zbliżony do tzw. "glass nails" to zaglądajcie prędko i sprawdzajcie! A do tego zakochana płytka z BornPrettyStore. Czego chcieć więcej? :)
15 listopada 2015
Trójkąty w szarości z płytką BP-77
Hej! Dzisiaj będzie o jednej z moich ostatnich nowości z BornPrettyStore. Jak tylko zobaczyłam tę płytkę, to wiedziałam, że będzie moja. :) Znajdujące się na niej wzory są niestandardowe i dają ogrom możliwości do tworzenia paznokciowych szaleństw. Jesteście ciekawi, prawda? :)
31 sierpnia 2015
Złota Afryka
Gonią mnie jeszcze dwie recenzje - ta jest jedną z nich i mam nadzieję, że do końca tygodnia się wyrobię. :) Tym razem na tapecie płytka, która urzekła mnie najbardziej i od pierwszego wejrzenia. Praktycznie każdy wzór jest intrygujący i może zostać ciekawie wykorzystany. Chodźcie na moją małą Afrykę w złocie!
22 sierpnia 2015
Hawaje na paznokciach!

Hej hej! Dzisiaj mam dla Was prawdziwe hawaje na paznokciach. :) Idealnie wpisują się w panującą w ostatnim czasie aurę i temperaturę w naszym kraju. Chyba nie ma bardziej wakacyjnego motywu od palm i flamingów, prawda? ;)
7 sierpnia 2015
Płytka BPL-023 i ananasy
Ufff! Witam Was w ten (kolejny) upalny dzień. Mam nadzieję, że jakoś sobie radzicie z tym gorącem. :) Jako że aktualnie lato mamy piękne, pokazuję Wam szybko wakacyjne paznokcie wykonane z pomocą nowej płytki BPL-023, którą wybrałam jako jedną z trzech do testowania w ramach współpracy ze sklepem. Zapraszam na ananasy!
31 lipca 2015
Powrót! Miętowo-turkusowe ombre
Witajcie kochani! Zdaję sobie sprawę, że po raz kolejny chwilę mnie tu nie było... Poprzedni powrót coś mi się nie udał ;) czasami tak już jest, to był dla mnie mega intensywny czas. Liczę jednak na to, że chociaż część z Was o mnie nie zapomniała i chętnie zobaczycie dzisiejszy post. A w nim paznokcie, które idealnie wpisują się w moje ostatnie paznokciowe gusta i klimaty. :D Zapraszam!
26 maja 2015
Wiatraczki z płytki BP-51 ♥
Czas ucieka zbyt szybko, ale jestem! Tym razem z lekkim, wiosennym zdobieniem. Bohaterem wpisu, zgodnie z tytułem posta będzie płytka BP-51 ze sklepu Born Pretty - to mój ostatni przetestowany produkt, który mam Wam do pokazania. Zarazem jest to moje ulubione zdobienie ostatnich czasów. Zapraszam :))
17 maja 2015
Biel,czerń i... złoto. Czyli jak sprawdził się u mnie złoty lakier do stempli z BPS.
Tak jak wspomniałam w poprzednim poście, nie zwalniam i zapraszam Was na recenzję następnego produktu ze sklepu Born Pretty. Jak widzicie, kolejnym wybranym przeze mnie produktem jest złoty lakier do stempli. Brakowało takowego w mojej kolekcji, dlatego też nie zastanawiałam się długo i z zadowoleniem przyjęłam go w swoje ramiona (a raczej paznokcie ;)). W poście znajdziecie więcej informacji na temat tego gagatka oraz test lakieru w dwóch wersjach kolorystycznych. No to zaczynamy! ➡
10 maja 2015
Test złotych ćwieków z Bornprettystore
Cześć,cześć kochani! :) Tak jak obiecałam ostatnio na moim fanpage'u - wracam! I od razu zabieram się za recenzję moich ostatnich produktów z BPS, które dostałam w ramach współpracy. Na pierwszy ogień idą dzisiaj złote ćwieki - niestety, niespecjalnie jestem zadowolona z tego produktu... Chcecie wiedzieć dlaczego? Zapraszam. :)
23 kwietnia 2015
Liściasty ORLY Glowstick
Heloł! Wiosna nareszcie zawitała do Nas i mam nadzieję, że już nie będzie robić żadnych numerów! Jakiś czas temu, podczas pochmurnych dni, postanowiłam umilić sobie aurę i stworzyłam wiosenno - letnie mani. Oprócz listkowego wzoru, który uwielbiam, na paznokciach wylądował cudny neonowy lakier! Sprawdźcie to :)
8 marca 2015
Pepitka!
Cześć kochani! Trochę się dzisiaj zdziwiłam, jak zorientowałam się, że już 8 marca a na blogu taka cisza! Czas ostatnio leci zdecydowanie za szybko... Ale wiosna tuż, tuż - z czego można się tylko cieszyć! :) A w dzisiejszym poście pepitkowe paznokcie. Uwielbiam ten wzór,a Wy? Mam nadzieję, że też!
28 lutego 2015
Dwa wzory z jednej płytki BP-31
Hej,hej! No i już mamy ostatni dzień lutego... Czas leci jak szalony! Udało mi się jeszcze wyrobić z postem w lutym, z ostatnim zdobieniem wykonanym płytką z ostatniej paczki z BornPrettyStore. I tak oto dzisiaj pojawi się wakacyjna płytka BP-31. :)
22 lutego 2015
Ornamenty z BP-L007
Cześć,cześć :) przy niedzieli mam dla Was eleganckie, ornamentowe zdobienie, któremu towarzyszą moje ulubione kolory. Mam nadzieję,że dzisiejsze mani przypadnie Wam do gustu! No to c'mon ;)
8 lutego 2015
Piórka na neonie z płytką BP-18
Dobry wieczór! Dzisiaj przedstawię Wam nieśmiertelne połączenie neonów, czerni i.. brokatu. A do tego wszystkiego piękne stemple z płytki BP-18 z BornPrettyStore. :) Zapraszam!
11 stycznia 2015
Wibo Glamour Satin nr 1 + płytka BP-12
Hej! Kochani, dzisiaj zapraszam na szybki, stempelkowy post. Tym razem zobaczycie stemple na wszystkich moich paznokciach (!) co zdarza się rzadko. :D A do tego połączenie kolorów, które uwielbiam.. Mam nadzieję,że Wam również się spodoba! :)
30 grudnia 2014
Biało na... różowym!
Kolejnej porcji świątecznych zdobień nie będzie. :) W zamian za to pokażę Wam coś bardziej w wiosennym stylu. :D Po raz kolejny będą to stempelki... Tym razem z płytki w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia! Mam nadzieję, że Wam również się spodoba.
26 grudnia 2014
Świąteczne paznokcie vol. 2
Tak jak obiecałam - jeszcze w święta zapraszam na drugi odcinek świątecznych paznokci. Dzisiaj wersja całkiem klasyczna i na szybko. Ta druga cecha jest szczególnie ważna, kiedy brakuje czasu na cokolwiek, a co dopiero malowanie paznokci.. :D Zapraszam!
23 grudnia 2014
Świąteczne paznokcie vol. 1
Kochani, jeśli tak jak ja nie śpicie po nocach, bo macie jeszcze sporo przedświątecznej roboty to zapraszam na małą przerwę, a w ramach jej post ze świątecznymi paznokciami! Jako, że będę chciała pokazać Wam jeszcze swoje mani, dziś przedstawiam pierwszy odcinek zimowej serii. Mam nadzieję, że się Wam spodoba! :)
20 grudnia 2014
Złote serduszka z BPS
A na blogu znowu cisza... Bardzo Was przepraszam i jednocześnie zapraszam na słoneczny oraz zdecydowanie nieświąteczny post z paznokciami Poli. :D A w nim broszki z Bornprettystore. Zobaczcie sami!
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Etykietowa chmurka
zdobienie
(88)
nail art
(72)
stemplowanie
(30)
stemple
(23)
współpraca
(21)
płytka
(20)
piaskowy
(13)
gradient
(11)
stempelki
(9)
piórko
(8)
stempel
(7)
inspiracja
(6)
naklejki wodne
(5)
pastelowy
(5)
seche vite
(5)
ornamenty
(4)
ombre
(3)
paski
(3)
piórka
(3)
ptaszki
(3)
recenzja
(3)
sweterek
(3)
walentynki
(3)
święta
(3)
holograficzny
(2)
inspirowane
(2)
sweterkowe
(2)
tasiemka
(2)
świąteczne
(2)
negative space
(1)


















