A co w nich innego? Nie da się ukryć, że zdecydowanie daleko im od typowych różowo-czerowono-serduszkowych zdobień. I to wcale nie jest tak, że nie lubię walentynek. :) Po prostu w tym roku mocno zainspirowała mnie kartka walentynkowa, której motyw postanowiłam przenieść na paznokcie. Chodźcie sprawdzić co i jak, a dodatkowo w poście czeka na Was premiera mojego VINE'owego kanału! ❤
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą biały. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą biały. Pokaż wszystkie posty
14 lutego 2016
1 lutego 2016
Serduszkowo-szklane zdobienie z lakierem Sensique i płytką BP-61
No i mamy luty! A ja mam dla Was do pokazania cudowny lakier i paznokcie, które można nazwać pre-walentynkowymi. :) Jeśli jesteście ciekawi, jakim lakierem możemy uzyskać efekt zbliżony do tzw. "glass nails" to zaglądajcie prędko i sprawdzajcie! A do tego zakochana płytka z BornPrettyStore. Czego chcieć więcej? :)
10 stycznia 2016
Sztuka Andy'ego Warhola z płytką hehe 008
Witajcie po raz pierwszy w nowym roku! :) Mam nadzieję,że 2016 będzie dla nas wszystkich dobry. Zamierzam również intensywnie reaktywować mojego bloga, który choć cały czas funkcjonuje to często staje się królem ciszy. ;) A na początek przygotowałam artystyczne mani! Andy Warhol na paznokciach - czy muszę pisać coś więcej? Chyba nie... :)) Zapraszam!
24 września 2015
Owocowy powiew lata
Cześć! Cały czas tu 'wracam' i wrócić na dłużej coś nie mogę. :( :D Tym razem mam kilka blogowych planów i trochę zaległych zdjęć, więc motywuję się maksymalnie i będę działać! A dzisiaj, jako że lato niestety dobiegło/dobiega końca, pokażę Wam jeszcze wakacyjny i owocowy mani. Lubicie truskawki? Z pewnością ;) Także chodźcie po więcej, zapraszam!
22 sierpnia 2015
Hawaje na paznokciach!

Hej hej! Dzisiaj mam dla Was prawdziwe hawaje na paznokciach. :) Idealnie wpisują się w panującą w ostatnim czasie aurę i temperaturę w naszym kraju. Chyba nie ma bardziej wakacyjnego motywu od palm i flamingów, prawda? ;)
31 lipca 2015
Powrót! Miętowo-turkusowe ombre
Witajcie kochani! Zdaję sobie sprawę, że po raz kolejny chwilę mnie tu nie było... Poprzedni powrót coś mi się nie udał ;) czasami tak już jest, to był dla mnie mega intensywny czas. Liczę jednak na to, że chociaż część z Was o mnie nie zapomniała i chętnie zobaczycie dzisiejszy post. A w nim paznokcie, które idealnie wpisują się w moje ostatnie paznokciowe gusta i klimaty. :D Zapraszam!
26 maja 2015
Wiatraczki z płytki BP-51 ♥
Czas ucieka zbyt szybko, ale jestem! Tym razem z lekkim, wiosennym zdobieniem. Bohaterem wpisu, zgodnie z tytułem posta będzie płytka BP-51 ze sklepu Born Pretty - to mój ostatni przetestowany produkt, który mam Wam do pokazania. Zarazem jest to moje ulubione zdobienie ostatnich czasów. Zapraszam :))
20 marca 2015
Azteki w neonach
Ostatnio niestety strasznie zaniedbuje bloga...Ale jak już jestem to z czymś fajnym! :) W styczniu zamówiłam swoje pierwsze płytki z MoYou, a przyczyniła się do tego darmowa przesyłka, która normalnie jest całkiem droga. Jakie oni mają wzory... ♥ :D Wybór był ogromnie trudny, ale się udało! Tym razem pokazuję Wam płytkę z kolekcji EXPLORER. Zapraszam :)
8 marca 2015
Pepitka!
Cześć kochani! Trochę się dzisiaj zdziwiłam, jak zorientowałam się, że już 8 marca a na blogu taka cisza! Czas ostatnio leci zdecydowanie za szybko... Ale wiosna tuż, tuż - z czego można się tylko cieszyć! :) A w dzisiejszym poście pepitkowe paznokcie. Uwielbiam ten wzór,a Wy? Mam nadzieję, że też!
15 lutego 2015
Miłosne bazgroły z MoYou ♥
Dzisiejszy post miał się pojawić wczoraj w ramach
walentynek, jednak mój aparat odmówił posłuszeństwa... Ale lepiej późno niż
wcale, więc przychodzę do Was z pościkiem pełnym miłości, jednak w innym
wydaniu. Tym razem, moje walentynki na paznokciach inspirowane są czasami szkolnych
miłości :D ... bo kto z Nas nie bazgrał po ostatnich stronach i marginesach w swoich zeszytach? ♥
11 stycznia 2015
Wibo Glamour Satin nr 1 + płytka BP-12
Hej! Kochani, dzisiaj zapraszam na szybki, stempelkowy post. Tym razem zobaczycie stemple na wszystkich moich paznokciach (!) co zdarza się rzadko. :D A do tego połączenie kolorów, które uwielbiam.. Mam nadzieję,że Wam również się spodoba! :)
6 stycznia 2015
Inspirowane...kubkiem z Kubusiem Puchatkiem
Cześć wszystkim! Witam w pierwszym poście 2015 roku. ;) Dawno nie było zarówno inspirowanego postu, jak i ręcznie malowanych wzorów na moich paznokciach. Mam nadzieję,że się Wam spodoba - zapraszam wszystkich fanów Kubusia Puchatka.. i nie tylko! :)
30 grudnia 2014
Biało na... różowym!
Kolejnej porcji świątecznych zdobień nie będzie. :) W zamian za to pokażę Wam coś bardziej w wiosennym stylu. :D Po raz kolejny będą to stempelki... Tym razem z płytki w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia! Mam nadzieję, że Wam również się spodoba.
2 grudnia 2014
Czworokąty w turkusie
Hej, hej kochani! Listopad nie był dla mnie najlepszym miesiącem, co również widać po ilości postów na moim blogu. Mam nadzieję, że w grudniu pojawi się ich więcej, a ja sama będę miała więcej czasu na przeglądanie Waszych.. :) Tyle słowem wstępu, a teraz zapraszam Was na szybki post. :)
23 listopada 2014
Pozytywne negative space
Cześć kochani! Zapraszam Was dzisiaj na paznokcie Poli, przy których wykorzystałam coraz popularniejszy ostatnio rodzaj zdobienia paznokci - z wykorzystaniem 'negative space', czyli 'ujemnej' :D przestrzeni pomalowanej jedynie odżywką/mlecznym lakierem. Jeśli jesteście ciekawi szczegółów to gorąco zapraszam Was na dalszą część postu. :)
9 listopada 2014
Pretty P2 + Kiko 507
Alee wstyd! Pierwszy post w listopadzie pojawia się dziewiątym dniu jego trwania... Lepiej późno niż wcale, dlatego też wracam do Was z iskrzącą się ślicznotką! :) Dzisiaj spokojna kolorystyka i odrobina elegancji. Zapraszam!
29 października 2014
Fioletowo szare pantery i inne bajery
Dzisiaj kolejne zdobienie na paznokciach Poli, zrobione już jakiś czas temu. Mam trochę zaległości do pokazania... staram się jak mogę, żeby się wyrobić. :) Tym razem, tak jak w tytule - pantery i bajery. :D Jeśli jesteście ciekawi to gorąco Was zapraszam na dzisiejszy post!
25 października 2014
Hip Queens Wear Blue Jeans ... i pióra!
Hej hej! Ostatnio miałam ochotę na coś ciemniejszego... Ale nie dałabym rady nosić same ponuraki na paznokciach! Dlatego też zobaczycie u mnie dzisiaj piękny granat (którego nazwa widnieje w tytule posta :)), pokryty mieniącą się mgiełką a do tego delikatny gradient i piórka. Zapraszam po szczegóły i więcej zdjęć! :)
9 października 2014
Naklejki z Bornprettystore i świecidełko Wibo
Tym razem zobaczycie u mnie zdobienie z wykorzystaniem naklejek wodnych z Bornprettystore oraz z dodatkiem mieniącego się toppera z nowej kolekcji Wibo. Ciekawi? Mam nadzieję - c'mon! :)
7 września 2014
Inspirowane...pop artem
Czas najwyższy na kolejny post! Tak się złożyło, że to mój 60 post na blogu, a dodatkowo całkiem wyjątkowy... Chcecie wiedzieć dlaczego? Nie przedłużam zatem i serdecznie Was zapraszam! :))
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Etykietowa chmurka
zdobienie
(88)
nail art
(72)
stemplowanie
(30)
stemple
(23)
współpraca
(21)
płytka
(20)
piaskowy
(13)
gradient
(11)
stempelki
(9)
piórko
(8)
stempel
(7)
inspiracja
(6)
naklejki wodne
(5)
pastelowy
(5)
seche vite
(5)
ornamenty
(4)
ombre
(3)
paski
(3)
piórka
(3)
ptaszki
(3)
recenzja
(3)
sweterek
(3)
walentynki
(3)
święta
(3)
holograficzny
(2)
inspirowane
(2)
sweterkowe
(2)
tasiemka
(2)
świąteczne
(2)
negative space
(1)


















