Pokazywanie postów oznaczonych etykietą biały. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą biały. Pokaż wszystkie posty

14 lutego 2016

Walentynkowe paznokcie w nieco innym wydaniu ❤ + premiera kanału na Vine


A co w nich innego? Nie da się ukryć, że zdecydowanie daleko im od typowych różowo-czerowono-serduszkowych zdobień. I to wcale nie jest tak, że nie lubię walentynek. :) Po prostu w tym roku mocno zainspirowała mnie kartka walentynkowa, której motyw postanowiłam przenieść na paznokcie. Chodźcie sprawdzić co i jak, a dodatkowo w poście czeka na Was premiera mojego VINE'owego kanału! ❤

1 lutego 2016

Serduszkowo-szklane zdobienie z lakierem Sensique i płytką BP-61


No i mamy luty! A ja mam dla Was do pokazania cudowny lakier i paznokcie, które można nazwać pre-walentynkowymi. :) Jeśli jesteście ciekawi, jakim lakierem możemy uzyskać efekt zbliżony do tzw. "glass nails" to zaglądajcie prędko i sprawdzajcie! A do tego zakochana płytka z BornPrettyStore. Czego chcieć więcej? :)

10 stycznia 2016

Sztuka Andy'ego Warhola z płytką hehe 008



Witajcie po raz pierwszy w nowym roku! :) Mam nadzieję,że 2016 będzie dla nas wszystkich dobry. Zamierzam również intensywnie reaktywować mojego bloga, który choć cały czas funkcjonuje to często staje się królem ciszy. ;) A na początek przygotowałam artystyczne mani! Andy Warhol na paznokciach - czy muszę pisać coś więcej? Chyba nie... :)) Zapraszam!

24 września 2015

Owocowy powiew lata


Cześć! Cały czas tu 'wracam' i wrócić na dłużej coś nie mogę. :( :D Tym razem mam kilka blogowych planów i trochę zaległych zdjęć, więc motywuję się maksymalnie i będę działać! A dzisiaj, jako że lato niestety dobiegło/dobiega końca, pokażę Wam jeszcze wakacyjny i owocowy mani. Lubicie truskawki? Z pewnością ;) Także chodźcie po więcej, zapraszam! 

22 sierpnia 2015

Hawaje na paznokciach!


Hej hej! Dzisiaj mam dla Was prawdziwe hawaje na paznokciach. :) Idealnie wpisują się w panującą w ostatnim czasie aurę i temperaturę w naszym kraju. Chyba nie ma bardziej wakacyjnego motywu od palm i flamingów, prawda? ;) 

31 lipca 2015

Powrót! Miętowo-turkusowe ombre


Witajcie kochani! Zdaję sobie sprawę, że po raz kolejny chwilę mnie tu nie było... Poprzedni powrót coś mi się nie udał ;) czasami tak już jest, to był dla mnie mega intensywny czas. Liczę jednak na to, że chociaż część z Was o mnie nie zapomniała i chętnie zobaczycie dzisiejszy post. A w nim paznokcie, które idealnie wpisują się w moje ostatnie paznokciowe gusta i klimaty. :D Zapraszam!

26 maja 2015

Wiatraczki z płytki BP-51 ♥


Czas ucieka zbyt szybko, ale jestem! Tym razem z lekkim, wiosennym zdobieniem. Bohaterem wpisu, zgodnie z tytułem posta będzie płytka BP-51 ze sklepu Born Pretty - to mój ostatni przetestowany produkt, który mam Wam do pokazania. Zarazem jest to moje ulubione zdobienie ostatnich czasów. Zapraszam :))

20 marca 2015

Azteki w neonach


Ostatnio niestety strasznie zaniedbuje bloga...Ale jak już jestem to z czymś fajnym! :) W styczniu zamówiłam swoje pierwsze płytki z MoYou, a przyczyniła się do tego darmowa przesyłka, która normalnie jest całkiem droga. Jakie oni mają wzory... ♥ :D Wybór był ogromnie trudny, ale się udało! Tym razem pokazuję Wam płytkę z kolekcji EXPLORER. Zapraszam :)

8 marca 2015

Pepitka!


Cześć kochani! Trochę się dzisiaj zdziwiłam, jak zorientowałam się, że już 8 marca a na blogu taka cisza! Czas ostatnio leci zdecydowanie za szybko... Ale wiosna tuż, tuż - z czego można się tylko cieszyć! :) A w dzisiejszym poście pepitkowe paznokcie. Uwielbiam ten wzór,a Wy? Mam nadzieję, że też!

15 lutego 2015

Miłosne bazgroły z MoYou ♥


Dzisiejszy post miał się pojawić wczoraj w ramach walentynek, jednak mój aparat odmówił posłuszeństwa... Ale lepiej późno niż wcale, więc przychodzę do Was z pościkiem pełnym miłości, jednak w innym wydaniu. Tym razem, moje walentynki na paznokciach inspirowane są czasami szkolnych miłości :D ... bo kto z Nas nie bazgrał po ostatnich stronach i marginesach w swoich zeszytach? ♥

11 stycznia 2015

Wibo Glamour Satin nr 1 + płytka BP-12


Hej! Kochani, dzisiaj zapraszam na szybki, stempelkowy post. Tym razem zobaczycie stemple na wszystkich moich paznokciach (!) co zdarza się rzadko. :D A do tego połączenie kolorów, które uwielbiam.. Mam nadzieję,że Wam również się spodoba! :)

6 stycznia 2015

Inspirowane...kubkiem z Kubusiem Puchatkiem


Cześć wszystkim! Witam w pierwszym poście 2015 roku. ;) Dawno nie było zarówno inspirowanego postu, jak i ręcznie malowanych wzorów na moich paznokciach. Mam nadzieję,że się Wam spodoba - zapraszam wszystkich fanów Kubusia Puchatka.. i nie tylko! :)

30 grudnia 2014

Biało na... różowym!


Kolejnej porcji świątecznych zdobień nie będzie. :) W zamian za to pokażę Wam coś bardziej w wiosennym stylu. :D Po raz kolejny będą to stempelki... Tym razem z płytki w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia! Mam nadzieję, że Wam również się spodoba.

2 grudnia 2014

Czworokąty w turkusie


Hej, hej kochani! Listopad nie był dla mnie najlepszym miesiącem, co również widać po ilości postów na moim blogu. Mam nadzieję, że w grudniu pojawi się ich więcej, a ja sama będę miała więcej czasu na przeglądanie Waszych.. :) Tyle słowem wstępu, a teraz zapraszam Was na szybki post. :)

23 listopada 2014

Pozytywne negative space


Cześć kochani! Zapraszam Was dzisiaj na paznokcie Poli, przy których wykorzystałam coraz popularniejszy ostatnio rodzaj zdobienia paznokci - z wykorzystaniem 'negative space', czyli 'ujemnej' :D przestrzeni pomalowanej jedynie odżywką/mlecznym lakierem. Jeśli jesteście ciekawi szczegółów to gorąco zapraszam Was na dalszą część postu. :)

9 listopada 2014

Pretty P2 + Kiko 507


Alee wstyd! Pierwszy post w listopadzie pojawia się dziewiątym dniu jego trwania... Lepiej późno niż wcale, dlatego też wracam do Was z iskrzącą się ślicznotką! :) Dzisiaj spokojna kolorystyka i odrobina elegancji. Zapraszam!

29 października 2014

Fioletowo szare pantery i inne bajery


Dzisiaj kolejne zdobienie na paznokciach Poli, zrobione już jakiś czas temu. Mam trochę zaległości do pokazania... staram się jak mogę, żeby się wyrobić. :) Tym razem, tak jak w tytule - pantery i bajery. :D Jeśli jesteście ciekawi to gorąco Was zapraszam na dzisiejszy post!

25 października 2014

Hip Queens Wear Blue Jeans ... i pióra!


Hej hej! Ostatnio miałam ochotę na coś ciemniejszego... Ale nie dałabym rady nosić same ponuraki na paznokciach! Dlatego też zobaczycie u mnie dzisiaj piękny granat (którego nazwa widnieje w tytule posta :)), pokryty mieniącą się mgiełką a do tego delikatny gradient i piórka. Zapraszam po szczegóły i więcej zdjęć! :)

9 października 2014

Naklejki z Bornprettystore i świecidełko Wibo


Tym razem zobaczycie u mnie zdobienie z wykorzystaniem naklejek wodnych z Bornprettystore oraz  z dodatkiem mieniącego się toppera z nowej kolekcji Wibo. Ciekawi? Mam nadzieję - c'mon! :)

7 września 2014

Inspirowane...pop artem


Czas najwyższy na kolejny post! Tak się złożyło, że to mój 60 post na blogu, a dodatkowo całkiem wyjątkowy... Chcecie wiedzieć dlaczego? Nie przedłużam zatem i  serdecznie Was zapraszam! :))