2 grudnia 2014

Czworokąty w turkusieHej, hej kochani! Listopad nie był dla mnie najlepszym miesiącem, co również widać po ilości postów na moim blogu. Mam nadzieję, że w grudniu pojawi się ich więcej, a ja sama będę miała więcej czasu na przeglądanie Waszych.. :) Tyle słowem wstępu, a teraz zapraszam Was na szybki post. :)


A dzisiaj pokażę Wam paznokcie Poli. Kiedy przyszły do mnie nowe, zamówione na allegro płytki, chciałam jak najszybciej je wypróbować. Dlatego też zdecydowałyśmy się z Polą na jeden ze wzorów, znajdujący się na płytce m95. Są to mniejsze kwadraciki wypełnione kolorem, który użyjemy do stemplowania oraz większe - puste. Jak widzicie odbicie stempli nie jest perfekcyjne... Miałam małe problemy z poprawnym ich odbiciem i gdzieniegdzie musiałam domalować coś ręcznie, farbką. Nie wiem czy to wina płytki, czy moja. :D Muszę jeszcze raz sprawdzić ten wzór i potrenować swoje stemplowanie. Poza tym na paznokciach widzicie biało - turkusowy gradient, który bardzo nam się podobał i czarny brokatowy mały paznokieć (pomalowany czarnym lakierem i posypany sypkim czarnym brokatem, z milionem kolorowych drobinek :)).


Czego użyłam?
  • Biały lakier Sally Hansen Xtreme Wear o nazwie White On i numerku 300.
  • Czarny Wibo z numerkiem 34. Jedną, jeszcze mokrą warstwę lakieru posypałam sypkim czarnym brokatem. Po chwili docisnęłam brokat a nadmiar usunęłam wachlarzowym pędzelkiem.
  • Jaśniejszy turkus to Paese z numerkiem 349. Użyty na wskazującym palcu oraz do gradientu.
  • Ciemniejszy turkus Allepaznokcie One Colour nr 75. Tutaj wykorzystany do gradientu.
  • Głęboki, turkusowo morski Orly Teal Unreal. Najciemniejszy w gradiencie oraz wykorzystany do wypełnienia co niektórych trójkącików.
  • płytka do stempli o numerki m95, zakupiona na allegro.
  • baza i top coat - Seche Vite.Zdjęcia dzisiaj nie najlepsze z powodu pogody i konieczności robienia ich w sztucznym świetle. :( Muszę coś wymyślić, żeby zdjęcia prezentowały się jako tako w tym ponurym okresie.. 
Dzisiaj krótko i na temat. :) Mam nadzieję, że zdobienie mimo niedociągnięć w sferze stemplowania, znajdzie swoich zwolenników. Mani przyciągało uwagę i myślę, że to jego najlepsza rekomendacja.. :D Dajcie znać co sądzicie! 

Buziaki na dobranoc! :*


NAIL mouflage Ola Maczaluk

12 komentarzy:

Zapraszam do zostawiania komentarzy - chętnie przeczytam Wasze opinie lub wskazówki i z pewnością odwiedzę blogi moich gości. :)