Pokazywanie postów oznaczonych etykietą czarny. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą czarny. Pokaż wszystkie posty

14 lutego 2016

Walentynkowe paznokcie w nieco innym wydaniu ❤ + premiera kanału na Vine


A co w nich innego? Nie da się ukryć, że zdecydowanie daleko im od typowych różowo-czerowono-serduszkowych zdobień. I to wcale nie jest tak, że nie lubię walentynek. :) Po prostu w tym roku mocno zainspirowała mnie kartka walentynkowa, której motyw postanowiłam przenieść na paznokcie. Chodźcie sprawdzić co i jak, a dodatkowo w poście czeka na Was premiera mojego VINE'owego kanału! ❤

1 lutego 2016

Serduszkowo-szklane zdobienie z lakierem Sensique i płytką BP-61


No i mamy luty! A ja mam dla Was do pokazania cudowny lakier i paznokcie, które można nazwać pre-walentynkowymi. :) Jeśli jesteście ciekawi, jakim lakierem możemy uzyskać efekt zbliżony do tzw. "glass nails" to zaglądajcie prędko i sprawdzajcie! A do tego zakochana płytka z BornPrettyStore. Czego chcieć więcej? :)

31 sierpnia 2015

Złota Afryka


Gonią mnie jeszcze dwie recenzje - ta jest jedną z nich i mam nadzieję, że do końca tygodnia się wyrobię. :) Tym razem na tapecie płytka, która urzekła mnie najbardziej i od pierwszego wejrzenia. Praktycznie każdy wzór jest intrygujący i może zostać ciekawie wykorzystany. Chodźcie na moją małą Afrykę w złocie! 

31 lipca 2015

Powrót! Miętowo-turkusowe ombre


Witajcie kochani! Zdaję sobie sprawę, że po raz kolejny chwilę mnie tu nie było... Poprzedni powrót coś mi się nie udał ;) czasami tak już jest, to był dla mnie mega intensywny czas. Liczę jednak na to, że chociaż część z Was o mnie nie zapomniała i chętnie zobaczycie dzisiejszy post. A w nim paznokcie, które idealnie wpisują się w moje ostatnie paznokciowe gusta i klimaty. :D Zapraszam!

23 kwietnia 2015

Liściasty ORLY Glowstick


Heloł! Wiosna nareszcie zawitała do Nas i mam nadzieję, że już nie będzie robić żadnych numerów! Jakiś czas temu, podczas pochmurnych dni, postanowiłam umilić sobie aurę i stworzyłam wiosenno - letnie mani. Oprócz listkowego wzoru, który uwielbiam, na paznokciach wylądował cudny neonowy lakier! Sprawdźcie to :)

14 kwietnia 2015

Francja elegancja i confetti!


Hejo hej! To dopiero pierwszy post kwietnia... niedobrze! Mam dla Was jednak dzisiaj nową płytkę, w francuskim stylu. Natomiast mani wykonane z jej pomocą to połączenie elegancji i odrobiny niebieskiego szaleństwa z pięknym brokatowym lakierem. Lubię to! :)

8 marca 2015

Pepitka!


Cześć kochani! Trochę się dzisiaj zdziwiłam, jak zorientowałam się, że już 8 marca a na blogu taka cisza! Czas ostatnio leci zdecydowanie za szybko... Ale wiosna tuż, tuż - z czego można się tylko cieszyć! :) A w dzisiejszym poście pepitkowe paznokcie. Uwielbiam ten wzór,a Wy? Mam nadzieję, że też!

22 lutego 2015

Ornamenty z BP-L007


Cześć,cześć :) przy niedzieli mam dla Was eleganckie, ornamentowe zdobienie, któremu towarzyszą moje ulubione kolory. Mam nadzieję,że dzisiejsze mani przypadnie Wam do gustu! No to c'mon ;)

15 lutego 2015

Miłosne bazgroły z MoYou ♥


Dzisiejszy post miał się pojawić wczoraj w ramach walentynek, jednak mój aparat odmówił posłuszeństwa... Ale lepiej późno niż wcale, więc przychodzę do Was z pościkiem pełnym miłości, jednak w innym wydaniu. Tym razem, moje walentynki na paznokciach inspirowane są czasami szkolnych miłości :D ... bo kto z Nas nie bazgrał po ostatnich stronach i marginesach w swoich zeszytach? ♥

8 lutego 2015

Piórka na neonie z płytką BP-18


Dobry wieczór! Dzisiaj przedstawię Wam nieśmiertelne połączenie neonów, czerni i.. brokatu. A do tego wszystkiego piękne stemple z płytki BP-18 z BornPrettyStore. :) Zapraszam!

25 stycznia 2015

Op - artowe kręgi i pokruszony metal



Hej ho! Kto mi powie, dlaczego weekendy kończą się tak szybko? Czy Wy też cierpicie aktualnie na wieczny niedoczas? :D To takie frustrujące.. No ale nic, w tym całym zawirowaniu postanowiłam pokazać Wam równie zawirowane paznokcie! Zapraszam :))

19 stycznia 2015

Zimowo norweskie mani


Dobry wieczór kochani! Znowu zapadła na tydzień cisza na blogu.. Przepraszam! Czasami ciężko wszystko ogarnąć. :D Ale cały czas mam jakieś zdobienia do pokazania, więc jak tylko mam chwilę to je przygotowuję. Dzisiaj coś w ulubionych przeze mnie kolorach i znowu stempelki. Zapraszam :)

26 grudnia 2014

Świąteczne paznokcie vol. 2


Tak jak obiecałam - jeszcze w święta zapraszam na drugi odcinek świątecznych paznokci. Dzisiaj wersja całkiem klasyczna i na szybko. Ta druga cecha jest szczególnie ważna, kiedy brakuje czasu na cokolwiek, a co dopiero malowanie paznokci.. :D Zapraszam!

2 grudnia 2014

Czworokąty w turkusie


Hej, hej kochani! Listopad nie był dla mnie najlepszym miesiącem, co również widać po ilości postów na moim blogu. Mam nadzieję, że w grudniu pojawi się ich więcej, a ja sama będę miała więcej czasu na przeglądanie Waszych.. :) Tyle słowem wstępu, a teraz zapraszam Was na szybki post. :)

13 października 2014

Skóra i ornamenty


Obiecałam Wam ostatnio jeszcze jedno zdobienie z ornamentną płytką i słowa dotrzymuje! Wobec tego, zobaczycie dzisiaj stemple i dwie skórzane, znane już chyba wszystkim nowości od Wibo na paznokciach Poli. Zapraszam. :)

7 września 2014

Inspirowane...pop artem


Czas najwyższy na kolejny post! Tak się złożyło, że to mój 60 post na blogu, a dodatkowo całkiem wyjątkowy... Chcecie wiedzieć dlaczego? Nie przedłużam zatem i  serdecznie Was zapraszam! :))

26 czerwca 2014

Inspirowane... rowerem


Dzisiaj po raz kolejny przygotowałam dla Was posta, w którym pokazuje zdobienie inspirowane jakąś konkretną rzeczą bądź wzorem. Tym razem jest to... rower! :) Ciekawi? Zapraszam.

3 kwietnia 2014

Black saint + splatter pink


Dzisiejszy post to połączenie eleganckiej holo czerni z neonowym różem tworzącym na paznokciach splatter effect, czyli efekt pochlapanych farbą paznokci.

17 marca 2014

Piórkowy manicure od Ciate


Tym razem przedstawiam Wam zdobienie, przy którego tworzeniu miałam pomocnika – a mianowicie ciekawy zestaw: FEATHERED MANICURE od Ciate. Marka ta, daje nam możliwość stworzenia piórkowego mani za pomocą piórek, które znajdziemy w niewielkim pudełeczku.