11 października 2015

Paznokciowi królowie minionego lata - KONKURS :)Cześć misie :) dzisiaj chciałam tylko krótko zaprosić Was na konkurs, który aktualnie trwa na moim Facebooku. Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej - zapraszam... :)
Zbierałam się do rozpoczęcia tego konkursu przez długi czas. Miał być wakacyjny, skończył jako konkurs na zakończenie lata. Ale ważne,że się udało i mogę zaprosić Was do uczestnictwa! Konkurs skierowany jest do wszystkich paznokcio-lakiero maniaczek a zasady są całkiem proste! :)

Co trzeba zrobić? Dodajcie w komentarzu zdjęcie, które będzie odpowiedzią na zadanie konkursowe, które brzmi „Pokaż, co królowało na Twoich paznokciach minionego lata". Każdy z Was może dodać maksymalnie 2 konkursowe odpowiedzi, czyli zdjęcia Waszego autorstwa, na których pokażecie swoje ulubione wakacyjne mani.

Jaka jest nagroda? Do wygrania zestaw widoczny na zdjęciu w konkursowym poście, czyli: dwa lakiery KIKO Cosmetics International (nr 282 i 338), płytka do stempli BP-58 z bornprettystore oraz metaliczne tatuaże w wakacyjnym klimacie!


Mam nadzieję, że nagroda chociaż dla części z Was jest zachęcająca. :) Niebiesko-fioletowy Kiko to mój ulubieniec i świetnie współgra z żywym odcieniem różu, również Kiko'wego brata. Ptasia płytka to jedna z moich ulubionych a tatuaże mogą świetnie dopełnić taki ptasi manicure. :)
Moje ptasie mani z użyciem takiej samej płytki możecie znaleźć TUTAJ.

Jeśli macie ochotę dołączyć i wziąć udział w konkursie to kliknijcie tutaj a zostaniecie przeniesieni do konkursowego posta na Facebooku. Pamiętaj, że biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin, który dostępny jest pod tym adresem.

Gorąco zapraszam do udziału! Macie jeszcze tydzień czasu :) czekam na Wasze zgłoszenia! Powspominamy sobie razem jeszcze przez chwilę lato, wakacje i słoneczne paznokciowe zdobienia.. 

Buziaki!

NAIL mouflage Ola Maczaluk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do zostawiania komentarzy - chętnie przeczytam Wasze opinie lub wskazówki i z pewnością odwiedzę blogi moich gości. :)