3 marca 2014

Debiut!Stało się! Już od dłuższego czasu myślałam nad stworzeniem swojego miejsca w sieci, gdzie mogłabym dzielić się (a czasami i chwalić :D) efektami mojej zabawy. O jakiej zabawie mowa? Oczywiście o malowaniu paznokci! Tak, tak.. kolejny paznokciowy blog. Jednak wychodzę z założenia, że jeśli ktoś lubi coś robić i ma ochotę to pokazać, to dlaczego nie? Myślę, że każdy znajdzie swoje grono odbiorców – i mam nadzieję, że w moim przypadku nie będzie inaczej!


Na tym blogu pojawiać się będą przeróżne wariacje na temat paznokci – lakiery, wzory, zdobienia, jak również lakierowe recenzje i gadżety ułatwiające życie paznokciowej maniaczce. Zobaczycie tutaj moje paznokcie, ale nie tylko! Od jakiegoś czasu ćwiczę malowanie paznokci innym – dlatego też, znajdą się tutaj również zdobienia wykonane na dłoniach znajomych – głównie mojej współlokatorki. Mam nadzieję, że spodoba się Wam taka różnorodność.


Tyle słowem wstępu, a teraz chciałam się przywitać ze wszystkimi, którzy już tutaj trafili! Na tę okazję przygotowałam specjalne zdobienie, jak widać ściśle związane z szatą graficzną bloga. Są to niebieskie paznokcie pokryte jaśniejszymi kropeczkami, plus mały powitalny akcent. 
Na zdjęciach oczywiście pojawia się moja osoba, jednak w lekkim ukryciu – jak wiadomo debiut, trema i te sprawy... mam nadzieję, że zrozumiecie! Zresztą, ka(nail oczywiście też)muflaż musi być – przecież nazwa bloga do czegoś zobowiązuje! :)


Zapraszam do odwiedzania i komentowania – zarówno tutaj, jak i na Facebooku oraz Instagramie.

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawicie ślad po swoich odwiedzinach i tym samym dodacie trochę otuchy. :)


Pozdrawiam! 

NAIL mouflage Ola Maczaluk

4 komentarze:

  1. Najlepszy blog jaki widziałam, cudne paznokcie i świetne opisy ! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdobienia świetne!Ja też mam od niedawna swój bloguś ;) Życzę powodzenia i radości przy tworzeniu nowych stylizacji;)Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do zostawiania komentarzy - chętnie przeczytam Wasze opinie lub wskazówki i z pewnością odwiedzę blogi moich gości. :)