8 marca 2014

Kwiatki i kropki w duecieDzień kobiet nieodłącznie kojarzy się z kwiatkami. Właśnie w ten jeden dzień w roku możemy zaobserwować gwałtowny wzrost liczby panów wychodzących ze sklepów w towarzystwie kwiatów. :D Dlatego też, właśnie dzisiaj proponuję Wam piękne kwiatowo-kropkowe paznokcie! Z połączenia bieli i różu oraz dodatku różyczek i kropek wychodzi wiosenny, uroczy i nieco słodziakowy (raz nie zawsze!:D) manicure. Dziś po raz kolejny malowane i zdobione przeze mnie paznokcie Poli.

Zdobienie wykonane za pomocą czterech lakierów opisanych poniżej, farbek akrylowych: białej zmieszanej z ciemną czerwienią oraz zieleni do listków, pędzelka do zdobień i jak zawsze bazy i top coatu. :)


Lakiery, które użyłam do tego zdobienia:
  • biel, a raczej odcień kości słoniowej Belcanto nr 119 od Vipery (uwielbiam ten kolor! Dwie warstwy kryją paznokieć, jednak konsystencja lakieru jest dość gęsta – trzeba w miarę szybko i sprawnie malować paznokieć żeby lakier nie zaczął się 'mazać')
  • różowa róża Wibo nr 8 wykorzystana do różowych paznokci oraz jaśniejszych kropeczek (ładne krycie, zapach, kolor – nie mam zastrzeżeń!)
  • ciemniejsze kropeczki to Bell Fashion Colour nr 808 (krycie nawet przy jednej warstwie – jednak w tym przypadku mamy dwie, odpowiednia konsystencja, cienki pędzelek. Lubię te serię lakierów Bell!)
  • holograficzny lakier od Golden Rose nr 98 na małym paznokciu (nadaje delikatną, mieniącą się poświatę, nie posiada większych drobinek, delikatny i łatwo zmywalny :)) mój ulubiony! 
Mam nadzieję, że spodobało się Wam to zdobienie! Życzę wszystkim Paniom pięknych kwiatów zarówno w wazonach, jak i na paznokciach. :)

Miłego dnia!

NAIL mouflage Ola Maczaluk

3 komentarze:

Zapraszam do zostawiania komentarzy - chętnie przeczytam Wasze opinie lub wskazówki i z pewnością odwiedzę blogi moich gości. :)