15 marca 2014

Geometryczna pomarańczaW takie pochmurne dni jak dziś, warto wynagrodzić to sobie słonecznymi, radosnymi paznokciami. :) Dlatego przedstawiam Wam energetyczną i geometryczną pomarańczę z dodatkiem złota – na bogato!

Od dawna podobały mi się tego typu wzoru na paznokciach i w końcu udało mi się coś takiego stworzyć – jak się okazało nie było to wcale tak trudne i kłopotliwe jak się mogło wydawać.. no chyba, że przy prawej ręce.. :D Lubię kiedy coś się dzieje na paznokciach i każdy z nich wygląda inaczej – oczywiście bez zbędnej przesady, której myślę, że mimo wszystko tutaj nie znajdziemy. Znajdziemy za to połączenie czterech lakierów, w tym trzech piaskowych.


Lakiery wykorzystane w tym mani:
 • Catrice z numerkiem 04 i zabawną nazwą Orange – Utan (dwie warstwy, wygodny pędzelek, konsystencja lakieru również w porządku)
 • Złoty Lovely z limitki Snow Dust nr 1 (również dwie warstwy, ale jedna też daje radę. Bardzo fajny piasek i kolor – lubię go!)
 • Kiko Sugar Mat nr 639 (dwie warstwy, uwielbiam ten lakier! Cukierkowy, piaskowy pomarańcz z mieniącymi się drobinkami żółci, a może i złota..)
 • Lovely Baltic Sand nr 1 (również piasek, wykorzystałam go jedynie do uzupełniania kolorami wzorków)
Dodatkowo (i już standardowo) użyłam czarnej farbki akrylowej, pędzelka, bazy i top coata Sally Hansen Insta – Dri - również na piaskowe lakiery. 
Zapomniałabym! Była jeszcze wykałaczka, którą wypełniałam trójkąciki. :DWzory na palcu serdecznym wykonywałam bez założonego wcześniej planu – najpierw kilka większych kresek, a później mniejsze, ażeby powstały trójkąciki, po czym niektóre z nich zamalowałam wyżej wymienionymi piaskami. Na kciukach wykonałam większe trójkąty, które również wypełniłam trzema kolorami piaskowych lakierów – niestety  mam wrażenie, że czerwień Lovely Baltic Sand jest słabo widoczna na tle Orange – Utana, szczególnie na zdjęciach. :(


Podobają się Wam geometryczne wzorki na paznokciach i łączenie lakierów kremowych z piaskami? Ja jestem na tak! Ale to chyba widać... :)
Buziaki!
NAIL mouflage Ola Maczaluk

5 komentarzy:

 1. U Ciebie pomarańczka u mnie żółć :) Pogodo deszczowa giń! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I też zmalowałam ją już wczoraj, co by od rana się nie dołować :D zgadzam się, niech ginie!

   Usuń
 2. fiu fiu, jakie staranne zdobienie ^^ w takim wydaniu pomarańcz bardzo mi się podoba ^^ ob y tak dalej ^^

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do zostawiania komentarzy - chętnie przeczytam Wasze opinie lub wskazówki i z pewnością odwiedzę blogi moich gości. :)